Ogłoszenie matrymonialne

 

Dzisiejszy wpis jest dokładnie tym o czym mowa w tytule.

Tak, szukam dziewczyny, a raczej kobiety.

Karol ma 35 lat, myślę że spokojnie można go nazwać przystojnym ciemnym blondynem, jest wysoki, na oko jakieś 195 cm. Szczupły, wysportowany.

Znam go długo, i chyba dość dobrze, polubiłem go od pierwszego wejrzenia, to chyba jego biały uśmiech, sprawia że od razu chcesz się z nim zaprzyjaźnić. Takie zęby jak ma on rzadko się widzi w naturze, pozazdrościłby ich nawet Denzel Washington.

Ale nie miało być o uzębieniu Karola, choć jest to rzecz która naprawdę daje po oczach.

Jest zabawny, choć częściej i częściej widzę go przygaszonego.

Zmęczonego byciem samotnym.

Oczytany, błyskotliwy, towarzysko oblatany. Pracuje w radiu, ma niski głos, głos którego nie tylko można, ale nie ma się wyjścia zazdrościć, gdy zaczyna mówić, momentalnie skupia na sobie całą uwagę.

Ma stadninę fanek, których zazdrości mu nie jeden znajomy, ale fanki mało go interesują.

Gdybym był kobietą byłbym bardzo nim zainteresowany, no i faktycznie płeć piękna jest nim zainteresowana. Ale do czasu. Do czasu w którym dowiadują się o małym detalu.

Oprócz nowego Audi, dużego mieszkania i kolekcji zegarków, ma również szafę wypchaną damskimi ubraniami.

Mały ten szczegół w niemal wszystkich przypadkach okazuje się problemem nie do sforsowania, komplikacją nie do pokonania, udziwnieniem którego każda będąca z nim w związku kobieta albo nie chciała, albo nie potrafiła zaakceptować.

Niewiele osób wie o tym że Karol jest crossdresserem, ta część jego życia trzymana jest pod kluczem, w przebraniu nie pokazuje się nikomu.

Karol nie może się doczekać by w końcu być z kimś bliżej niż blisko, a jednak boi się gdy poznaje dziewczynę, która chwyta go za serce. Boi się bo za każdym razem nie wie CZY i jeśli już tak, to KIDEY powiedzieć jej o swoim sekrecie.

Kilkanaście lat temu gdy wyjawiał siebie partnerkom, robił to dość szybko, zbyt szybko. Rozmowa w której odkrywał wszystko była zwykle ich ostatnią rozmową. Kobiety te znikały tak szybko jakby ich nigdy nie było.

Zniknięcia te nauczyły go ostrożności, teraz mówi o tym tylko tym z którymi zaczyna widzieć swoją przyszłość. Okazuje się jednak, że tym razem mówi o tym zbyt późno. Wyzwany jest od kłamców, łgarzy i obłudników. I te kobiety znikają tak szybko jakby ich nigdy nie było.

Do tej pory tylko jedna partnerka zaakceptowała tą część jego natury. Ich związek trwał kilka miesięcy, a akceptacja jej była na tyle elastyczna, że nawet garść razy kochali się gdy Karol był w przebraniu. Związek skończył się bo jednak „sytuacja” ją przerosła.

Chłopak od czasu do czasu się maluje, zakłada perukę i przebiera, z tego co rozumiem są to tylko okazjonalne zdarzenia, które dziwnie go uspokajają i koją. Twierdzi że seksualny aspekt nie jest koniecznością, jeśli partnerka uznałaby zbliżenia z nim w przebraniu za zbyt dziwne, nie namawiałby jej do nich.

Myślę że miałby mniej problemu ze znalezieniem partnera, gdyby zrobił sobie piersi i był gejem, wiadomo na ladybojsów jest duże wzięcie niemal zawsze i niemal wszędzie.

W Karolu nie ma potrzeby zmiany płci, zwyczajnie jest heteroseksualnym mężczyzną, mężczyzną który dobrze czuje się w męskiej skórze i który czasami po domu chodzi w pończochach i sukience.

Zastanawia mnie, dlaczego jest to problemem nie do zrozumienia, nie do przeskoczenia.

Tymczasem

large

0 thoughts on “Ogłoszenie matrymonialne

 1. A ja bym chętnie Karola poznała.
  Nie wiem czy i jak bym się zachowała w takiej sytuacji, ale wydaje się być ciekawym facetem.
  Zresztą przyjaźnię się z lesbijkami, osobą trans-płciową… Podobno ludzie dzielą się na nienormalnych i nie zdiagnozowanych, każdy ma jakieś odchyły i już 😀

  Like

 2. Ja myślę, że warto by było zastanowić się głębiej co za tym się kryje. Może jest coś ukrywane w jego duszy, może z czegoś to wynika, może zaspokaja jakąś część siebie, powodów może być mnóstwo. Takie odkrycie nie jest po to żeby coś zmieniać, ale po prostu zrozumieć siebie, zaakceptować i pokochać. A jeżeli pokochasz siebie, to pokażesz światu jak cudowną osobą jesteś i przybędzie osoba która pokocha równie mocno Ciebie.
  Pozdrawiam ciepło

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s