Rozdanie, dzień 6

Ktoś powiedział mi, że w rozdaniu dyskryminuję męską część mojej publiczności. Zatem, żeby było sprawiedliwie dziś rozdaję męskie erogadżety. Masturbatory polecą w stronę 3 zwycięzców. Kobiety, zgłaszajcie się tylko jeśli macie zamiar przetestować zabawkę na swoim facecie, jeśli ofiary do testów nie macie, wstrzymajcie ze zgłaszaniem się do jutra.

Tymczasem do następnego

48 thoughts on “Rozdanie, dzień 6

 1. Już dawno chciałam coś dać mężowi. Bo same sztuczne kutasy w domu. A teraz w moim stanie błogosławionym to nie zawsze mogę mu “pomóc “.bardzo się uciesze jeśli wygram.

  Like

 2. Ja niby ofiarę mam ale nie wiem czy byłaby takimi zabawkami zainteresowana. Więc dziś odpuszczam
  Mam nadzieję że jutro w końcu uda się coś wytropić.

  Like

 3. Było by to wręcz ucielesnienie moich marzeń 😉 kiedyś już się szykować do zakupu takiej zabaweczki ale jakoś nie doszło zgłaszam się

  Like

   1. To jakiś przekręt. Coś jak ustawiona licytacja na allegro. A to my miałyśmy być takie no fair play podobno.

    Like

 4. A ta niunia – seksmasterka niech weźmie na wstrzymanie, bo jak kołowrotka nie przyhamuje to niebawem będzie miała 38 mln. głosów.
  Pięciu minut w chacie bym nie trzymała 😛

  Like

  1. Z tą uczciwościa w głosowaniu JagaR. to bym się tak nieoburzala, bo ja nikogo nie namawialam do głosowania, tak jak Ty pisałaś, że to robiłaś.
   Po drugie to było od razu wiadomo, że tak będzie, bo jedyne ograniczenie było podane i wszystko zależy od “kreatywnosci” fanów.
   Po trzecie tak jak napisałam, NIE DYSKREDYTUJCIE tych blogów ani ludzi u A. na blogu, bo to nie tylko dziecinada ale dopiero mega nieuczciwe zachowanie, niezależnie czego ranking dotyczy i jak bardzo lubi się Adama😠

   Like

   1. Ivy czego ty zawsze musisz być tak politycznie poprawna ? Weź chociaż tutaj się wyluzuj. Jeżu ja bym z takim człowiekiem pod jednym dachem dnia nie wytrzymała. Oknem bym wyszła. Ty w życiu tez tak masz? To przekręt jakiś bo bez manipulacji nie wierze ze tyle głosów poszło na to cuś w jeden tylko dzień. To jakiś hakerski myk. Gołym okiem to widać i czuć. Słyszałaś o tej loli kiedyś? Czy w ogóle ktoś słyszał?

    Like

   2. Ivy …. nikogo nie dyskredytuję, ma swoich fanów, czytelników, bardzo proszę, na zdrowie. Ja odbieram ją w ten sposób, nie moja bajka.
    Poza tym nikogo nie namawiałam do oddania głosów na Adama, to ja głosowałam z innych telefonów, raptem 4.
    A tak w ogóle to moje oburzenie jest pół żartem, pół serio. Nie zależy od tego moje zdrowie, ani życie, udaru nie doznałam. Po prostu …. mecz trwał do pewnego momentu fair potem dostał czkawki.
    Kurcze …… a może to ja nie potrafię przegrywać ??
    No to odszczekuję.
    Na wszelki wypadek.

    Like

   3. Pomijając całą nieuczciwośc w tym głosowaniu, czy nie widzicie, że pierwsze 3 miejsca zajmują kobiety, które pokazały swoją twarz, osobę mówiąc o seksie i które choćby przez to z góry powinny mieć przewagę nad anonimowymi blogami już na starcie?
    Zabawa, zabawą ale Wasze oburzenie w tym przypadku już mzabawne niestety nie jest😐

    Like

   4. A ja uważam, że to co się wydarzyło na tym rankingu,sprawia, że i sam ranking, jak i portal stają się kompletnie bezwartosciowe… Szkoda mi naprawdę dobrych blogów, które zbierał głosy swoich fanów przez kilka dni… A tu wystarczyło kilka godzin… Można powiedzieć “kreatywna internetowa księgowość”… Niektórzy, jak widać, znaleźli w tym jakąś fajną zabawę,chodzi mi o udział w losowaniu,w oddawaniu swojego głosu na swojego ulubieńca, a przez taką akcję, zostaje niesmak niestety. Takie jest moje zdanie. Szkoda…

    Like

   5. Uważam też, że dziewczyny mają mieć prawo być oburzone, wkurzone, zawiedzione… Bo to po prostu wygląda, napiszmy otwarcie, na oszustwo i tyle.

    Like

   6. Kalina…dlatego 4 miejsce A. jest bardzo ok i jest tak jak A. napisał i mam nadzieję naprawdę się czuje, że Go dowartosciowuje.
    I moim zdaniem, więcej by stracił niż zyskał lądując na miejscu 1 w tym akurat rankingu.

    Like

   7. Ja wiem kto słyszał o tej loli….ale to dłuższa historia, więc napiszę za kilka godzin na forum…musi mi szok przejść…..😲

    Like

 5. Już prawie miałam się nie zgłaszać… Ale wyobraźnia zwyciężyła:D niech ta moja ofiara też ma coś od życia 😉

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s